O Vision Express

Vision Express to sieć salonów optycznych, działająca na terenie Polski od 1994 roku. W ciągu 20 lat działalności firma osiągnęła pozycję lidera w branży optycznej z ponad 160 salonami w całym kraju.

VISION EXPRESS SP Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 200,
02-486 Warszawa,
KRS 0000017397,
NIP 951-19-72-542

We wszystkich lokalizacjach znajduje się gabinet okulistyczny, gdzie wykonywane są profesjonalne badania wzroku pod kątem doboru korekcji okularowej lub doboru soczewek kontaktowych. Vision Express realizuje koncept salonów, łączących świadczenie najwyższej jakości usług optycznych  z kompleksową formułą sprzedaży opraw okularowych, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych. Oferta firmy obejmuje ponad 2 500 modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych, przy założeniu dużej różnorodności cenowej.

Dzięki wysoko wykwalifikowanym specjalistom optycznym, i doradcom zapewniamy opiekę jakiej Twoje oczy potrzebują. Jako lider w branży optycznej w Polsce zapewniamy Ci dostęp do największych, światowych marek, takich jak: Burberry, Hugo Boss, Timberland, Prada, Tom Ford. Calvin Klein, Tommy Hilfiger. W swojej ofercie mamy również najwyższej jakości soczewki kontaktowe takie jak: Acuvue, Air Optix, iWear czy Dailies. Razem z zakupem okularów dajemy Ci możliwość skorzystania z badania wzroku, dzięki czemu dopasujemy Ci okulary pod Twoje potrzeby.

Kup soczewki na visionexpress.pl, a przy zamówieniu powyżej 149 zł ciesz się z darmowej dostawy pod Twoje drzwi.

Dlaczego soczewki w sklepie visionexpress.pl są takie tanie?
Biorąc pod uwagę nasze niskie ceny i możliwość kupna dużych ilości towaru, jesteśmy pewni, że możesz sporo zaoszczędzić kupując soczewki u nas zamiast w sklepach czy u optyka.

Jak mogę się skontaktować z Waszą firma?
Możesz się z nami skontaktować, drogą telefoniczną i mailem. Możesz również skorzystać z naszego kanału na facebooku.
Telefon: 801 909 900
Email: opinie@visionexpress.pl
Facebook: https://www.facebook.com/VisionExpressPolska

Wszystkie nasze dane kontaktowe mogą Państwo znaleźć w sekcji “Kontakt”.

U kogo firma zaopatruje się w soczewki i akcesoria?
Wszytkie oferowane przez nas soczewki pochodzą bezpośrednio od czterech głównych producentów: Johnson & Johnson, Bausch & Lomb, CibaVision i CooperVision. Płyny oraz akcesoria również pochodzą od wyżej wymienionych producentów, oraz od AMO i ALCON, którzy są wiodącymi światowymi specjalistami w produkcji akcesoriów farmaceutycznych

Dlaczego powinnam zamówić soczewki w visionexpress.pl a nie u innego internetowego sprzedawcy soczewek?

Współpracujemy bezpośrednio ze wszystkimi wiodącymi producentami soczewek kontaktowych, zatem kupując u nas masz pewność, że otrzymasz oryginalne soczewki najwyższej jakości. Oferujemy konkurencyjne ceny. Pamiętaj, jeżeli cena wydaje się za dobra aby była prawdziwa, zazwyczaj rzeczywiście coś się pod tym kryje. Nasza bezpieczna, łatwa w użyciu strona internetowa sprawia, że zamówienie soczewek jest proste i wygodne. Oferujemy szybka wysyłkę; w przypadku ponad 90% standardowych soczewek wysyłamy je w dniu, gdy zamówienie zostało złożone. Jesteśmy dumni z tego, że zapewniamy naszym klientom doskonałą obsługę za każdym razem, gdy korzystają z naszych usług.

Zamów soczewki w visionexpress.pl i przekonaj się dlaczego setki tysięcy klientów wybrało nas jako zaufanego dostawcę swoich soczewek kontaktowych.

Jak mam się zdecydować którego sprzedawcę internetowego wybrać?
Jeśli dopiero zaczynasz kupować soczewki przez internet na pewno warto przeczytać tą sekcję. Po jej przeczytaniu będziesz wiedział wszystko, co potrzebne, aby wybrać najlepszego dostawcę swoich soczewek. Nawet jeśli nie zdecydujesz się na kupno swoich soczewek u nas i wybierzesz innego dostawce, miło nam bedzie myśleć, że dzięki zamieszczeniu tej sekcji ułatwiliśmy Ci podjęcie bardziej świadomego wyboru.

Zakup soczewek kontaktowych przez internet to nie to samo co kupno „zwykłego” produktu jak np. książki. Poniżej przedstawiamy wskazówki, na co zwrócić uwagę wybierając internetowego sprzedawcę soczewek:
Czy dostawca zapewni Ci poradę co do tego jak nosić i dbać o swoje soczewki?
Czy cena soczewek jest konkurencyjna?
Czy soczewki są sprowadzane z Polski?

Na każdej stronie internetowej visionexpress.pl zaleca, abyś przed zapłaceniem komukolwiek jakichkolwiek pieniędzy  zadał sobie następujące pytania:
Czy strona internetowa sprzedawcy jest profesjonalna?
Czy zamieszczone są jakiekolwiek opinie klientów?
Czy łatwo znaleźć numer telefonu do firmy?
Czy dostawca wytłumaczył Tobie, dlaczego potrzebuje wszystkie Twoje osobiste dane, o które prosi podczas rejestracji?
Czy firma zapewnia Ci możliwość bezwarunkowego zwrotu nieużytego produktu?
Czy firma jasno tłumaczy zasady wysyłki i koszty dostawy?

Jeśli wybrany przez Ciebie sprzedawca internetowy spełnia wszystkie powyższe kryteria, możesz być spokojny, że kupujesz swoje soczewki w odpowiedzialnej firmie.

Vision Express to sieć salonów optycznych, działająca na terenie Polski od 1994 roku. W ciągu 20 lat działalności firma osiągnęła pozycję lidera w branży optycznej z ponad 160 salonami w całym kraju. We wszystkich lokalizacjach znajduje się gabinet …Vision Express jest siecią salonów optycznych. W Polsce działa od 1994 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu Vision Express jest leaderem w swojej branży, czego dowodzi fakt, że liczba salonów przekracza już 160. Każda lokalizacja oferuje również gabinet okulistyczny, gdzie można skorzystać z profesjonalnego badania wzroku i dobrać właściwe okulary lub soczewki. Wybór modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych jest ogromny. W Vision Express zakupić można artykuły od marek z najwyższej półki, takich jak  Burberry, Hugo Boss, Timberland, Prada, Tom Ford, Calvin Klein, Tommy Hilfiger. Nie brakuje też możliwości selekcji wśród soczewek kontaktowych. Posiadamy szkła najwyższej jakości np. Acuvue, Air Optix, iWear czy Dailies, więc nie będziesz musiał się martwić o bezpieczeństwo swoich oczu. Jeśli chcesz dokonać zakupu online, wystarczy wejść na stronę internetową visionexpress.pl. Wysoka jakość idzie w parze z korzystnymi cenami. Warto też skorzystać z promocji, które pozwalają jeszcze bardziej cieszyć się zakupami w salonach Vision Express.