O Vision Express

O Vision Express

Jesteśmy firmą medyczną, której misję stanowi kompleksowe dbanie o dobrą jakość widzenia i zdrowie oczu. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży optycznej, a nasza sieć obejmuje dzisiaj już prawie 200 profesjonalnych salonów.

Oferujemy w nich nie tylko ogromny wybór wysokiej jakości okularów i soczewek kontaktowych. W naszych salonach wykonujemy także profesjonalne badanie jakości wzroku. O klientów troszczymy się również, gdy już opuszczą nasz salon. Gwarantujemy serwis, pakiet gwarancji na nasze produkty oraz dostarczamy informacji pomagających właściwie dbać o codzienną higienę, komfort i zdrowie oczu.

Vision Express jest częścią grupy GrandVision – globalnego lidera branży optycznej, prowadzącego ponad 6000 salonów w 44 krajach.

Twój wzrok jest priorytetem

Wszyscy specjaliści w Vision Express doskonale wiedzą, że Twój wzrok jest bezcenny, a Twoje bezpieczeństwo i wygoda są naszym absolutnym priorytetem! Jako firma medyczna Vision Express zapewnia fachowe porady doświadczonych lekarzy okulistów oraz optometrystów.

Najwyższa jakość

​Vision Express dba o najwyższą jakość oferowanych produktów. Twoja satysfakcja jest najważniejsza – dlatego oferujemy m.in. możliwość wymiany zakupionych okularów i soczewek na nowe w ciągu 14 dni.

Gwarancja Satysfakcji

Dajemy Ci też gwarancję dożywotniego, darmowego serwisu okularów, obejmującego drobne naprawy, regulację oraz czyszczenie każdej zakupionej w salonie pary.

 

Ekskluzywne marki z całego świata

Doradcy i styliści Vision Express oferują swą profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich oprawek. Wspólnie z nimi z pewnością wybierzesz najlepsze dla Ciebie oprawki jednej z wielu znanych marek, takich jak: Burberry, Hugo Boss, Prada, Tommy Hilfiger, Miki Ninn, In Style, Fuzion, Light Fly, Sensaya, Julius czy Heritage. Znajdziesz u nas ponadczasowe, klasyczne wzory, jak i modele odpowiadające najświeższym trendom w modzie.

Nasza oferta obejmuje ponad 2 500 modeli oprawek oraz okularów przeciwsłonecznych. Pragniemy zwrócić Twoją uwagę na wiele praktycznych propozycji, takich jak okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne w jednym, np. z soczewkami z fotochromem, okulary z barwionymi soczewkami i korekcją, czy też wysoko zaawansowane technologicznie soczewki progresywne.

Jak skontaktować się z Vision Express?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Możesz się z nami skontaktować drogą telefoniczną, mailową, bądź też za pośrednictwem naszego kanału na Facebooku.

 

Telefon: 801 909 900

Email: bok@visionexpress.pl

Facebook: https://www.facebook.com/VisionExpressPolska

 

Vision Express jest siecią salonów optycznych. W Polsce działa od 1994 roku. Dzięki długoletniemu doświadczeniu Vision Express jest liderem w swojej branży, czego dowodzi fakt, że liczba salonów przekracza już 170. Każda lokalizacja oferuje również gabinet okulistyczny, gdzie można skorzystać z profesjonalnego badania wzroku i dobrać właściwe okulary lub soczewki. Wybór modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych jest ogromny. W Vision Express zakupić można artykuły od marek z najwyższej półki, takich jak  Burberry, Hugo Boss, Timberland, Miki Ninn, In Style, Fuzion, Light Fly, 5th Avenue, Sensaya, Julius, Heritage, Prada, Tom Ford, Calvin Klein, Tommy Hilfiger. Nie brakuje też możliwości selekcji wśród soczewek kontaktowych. Posiadamy szkła najwyższej jakości np. Acuvue, Air Optix, iWear czy Dailies, więc nie będziesz musiał się martwić o bezpieczeństwo swoich oczu. Jeśli chcesz dokonać zakupu online, wystarczy wejść na stronę internetową visionexpress.pl. Wysoka jakość idzie w parze z korzystnymi cenami. Warto też skorzystać z promocji, które pozwalają jeszcze bardziej cieszyć się zakupami w salonach Vision Express.