Kategoria Trendy
Opublikowano 2015-02-19

Vision Express to firma, która działa na polskim rynku już od 1994 roku. Przez ponad 20 lat doświadczenia w branży, stała się bezkonkurencyjną marką na rynku optycznym. Przez cały okres swojej działalności, była wielokrotnie doceniana przez klientów, uzyskując zawsze najwyższe wyniki w plebiscytach Laur Konsumenta. Dzięki zaufaniu i zadowoleniu klientów, Vision Express może poszczycić się tytułem Top Marki 2014.

Vision Express to sieć, która posiada ponad 192 salonów w 85 miastach w Polsce oraz możliwość kupienia soczewek kontaktowych przez internet  w e-sklepie. Wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów, starając się być dla nich dostępna 7 dni w tygodniu. Współczesne, szybkie tempo życia i zalew codziennych obowiązków, sprawia, że konsumenci stawiają wysoką poprzeczkę. Dlatego też, przez ponad 20 lat naszej działalności idziemy z duchem czasu, starając się zrozumieć ich potrzeby i ułatwić im życie. W salonach Vision Express możesz zawsze liczyć na fachową  i kompleksową obsługę. Na klientów czekają nasi specjaliści, lekarze i optometryści,  którzy szybko i bez kolejek zbadają wzrok. Obsługa w Vision Express pomoże dobrać odpowiednie i pasujące oprawki, bądź soczewki, a Twoje okulary będą gotowe do odbioru już nawet za godzinę. Co więcej, na badanie wzroku można się zapisać także on-line. Staramy się wdrażać coraz to nowsze udogodnienia, zgodnie z potrzebami i wymogami rynku.

W swojej ofercie Vision Express posiada zarówno okulary korekcyjne, jak również przeciwsłoneczne. Dzięki olbrzymiemu wachlarzowi wyboru – od tanich do bardzo ekskluzywnych produktów, każdy znajdzie coś dla siebie. Dbamy o każdego klienta, od najmłodszego do seniora. Posiadamy szeroką gamę modnych oprawek, najlepszych, światowych marek i projektantów w bezkonkurencyjnych cenach. Bez przerwy, staramy się być na bieżąco z obowiązującymi trendami. Doskonale wiemy, że okulary to nie tylko metoda korekcji wady wzroku, ale także modny gadżet. Dlatego też, w salonach Vision Express, możesz skorzystać z darmowej porady stylisty, który pomoże Ci dopasować najmodniejsze oprawki. Ponadto, oferta Vision Express wzbogacona jest o olbrzymi wybór akcesoriów, niezbędnych wszystkim okularnikom. Zwolennicy soczewek kontaktowych, znajdą tutaj ich wszystkie rodzaje, przy jednocześnie dużym wyborze producentów. W ofercie znajdują się zarówno soczewki naturalne, jak i takie, które podkreślają, a nawet całkowicie zmieniają kolor oczu.

Od ponad 20 lat troszczymy się o oczy naszych klientów. Pracujemy dla nich i dzięki nim. Dlatego też, wciąż rozwijamy ofertę rabatową i promocyjną. W Vision Express, staramy się łączyć najlepszą jakość z konkurencyjnymi cenami. W naszych salonach firmowych możesz liczyć na kompleksową obsługę specjalistów. Począwszy od  dokładnego badania wzroku ,za pomocą najnowszej aparatury, poprzez pomoc w doborze odpowiednich oprawek lub szkieł, kończąc na zadowoleniu  klienta, ofercie promocyjnej i najlepszej cenie.

Działamy na rynku optycznym już od ponad 20 lat, a nasze salony odwiedziło setki tysięcy zadowolonych konsumentów. Dzięki dwóm dekadom doświadczenia w branży, doskonale znamy potrzeby naszych klientów. To oni są najlepszym sprawdzianem i satysfakcją z naszej dotychczasowej działalności. Dlatego też, staramy się nie zostawać w tyle i stale podążać z duchem czasu, wciąż udoskonalając naszą ofertę. 

Przez cały okres swojej działalności, marka Vision Express była wielokrotnie doceniana przez klientów, uzyskując zawsze najwyższe wyniki w plebiscytach Laur Konsumenta. Dzięki zaufaniu i zadowoleniu klientów, Vision Express może poszczycić się tytułem Top Marki 2014.