Kategoria Kolekcja 2015
Opublikowano 2015-05-12

Które kraje to światowe stolice mody? Przede wszystkim Francja i Włochy. I to właśnie z Włoch pochodzą ekskluzywne oprawki ENZZO – od lat dostępne dla najmodniejszych mieszkańców Południa, teraz również będące w ofercie salonów Vision Express.

Moda prosto z Mediolanu

Włoskie wzornictwo, precyzja i dopracowane detale – tak w skrócie można opisać okulary marki ENZZO, której kolekcje podobają się zarówno mężczyznom, jak i kobietom. ENZZO to okulary zgodne z najnowszymi trendami. Jednocześnie awangardowe i stylowe – a co najważniejsze, niezwykle trwałe i wygodne w użytkowaniu.

Oprawki ENZZO – najlepsze technologie

Szczególną cechą niezwykle wysokiej jakości okularów ENZZO jest ich proces produkcji. Każda para powstaje we Włoszech, a czas potrzebny na jej przygotowanie to ponad 60 godzin! W produkcji wykorzystuje się jedynie najwyższej jakości materiały – takie jak włókno węglowe, wysokiej klasy aluminium czy tytan, polecany szczególnie alergikom.

Ręcznie wyrabiany acetat – tworzywo najlepszych oprawek

Oprawki ENZZO wykonywane są również z octanu celulozy. To naturalne, składające się w 75% z bawełny, w pełni antyalergiczne tworzywo stworzone przez legendarnego Johna Wesleya Hyatta jako alternatywa dla szylkretu i kości słoniowej. Acetat jest tym materiałem, z którego wykonywane są najlepsze oprawki na świecie, sygnowane nazwiskami najbardziej znamienitych projektantów. Cechą wyjątkową acetatu jest jego wysoka twardość przy jednoczesnym zachowaniu dużej elastyczności i wytrzymałości. Dzięki temu wykonane z niego oprawki można idealnie dopasować do kształtu głowy i uszu, a noszenie ich na co dzień staje się wygodne, przyjemne i w żaden sposób nie jest uciążliwe. Miłośnicy marki ENZZO mówią nawet, że zdarza im się zapomnieć, iż mają na nosie okulary! ENZZO – faktura, kolor i styl

Okulary ENZZO są jedyne w swoim rodzaju. Dzięki specjalistycznemu procesowi ich produkcji możliwe jest uzyskanie ciekawych i bogatych form, nietypowej tekstury czy ciekawych zdobień. Każda para oprawek jest dopracowana i wyjątkowa. To luksusowe okulary dla wymagających, dostępne w doskonałym stosunku jakości do ceny.

Okulary ENZZO – od lat dostępne dla najmodniejszych mieszkańców Południa, teraz również będące w ofercie salonów Vision Express.