Kategoria Kolekcja 2015
Opublikowano 2015-05-14

W dzisiejszym nowoczesnym i dynamicznym świecie niezwykle ważne jest to, aby umieć się dobrze zaprezentować i nie dać się przyćmić w tłumie, a jednocześnie wpasować się w obowiązujące trendy. Ważną rolę odgrywają tutaj różnego rodzaju dodatki do ubioru. Ich odpowiedni wybór może być szczególnie istotny dla mężczyzn, którzy – w przeciwieństwie do kobiet – na tym polu mają mniej możliwości. Coraz chętniej wybieranym dodatkiem są okulary, które już nie tylko poprawiają wzrok, ale też doskonale budują wizerunek noszących je mężczyzn. A dzięki marce Julius dostępnej w salonach Vision Express będzie to jeszcze prostsze.

Wydawać by się mogło, że zainteresowanie wyglądem i modą jest domeną kobiet. Lecz mężczyźni również zastanawiają się nad tym, jak powinni wyglądać. Zwłaszcza ci zajmujący się szeroko rozumianym biznesem doskonale zdają sobie sprawę z tego, że odpowiednio skrojony garnitur i dobrane dodatki są najlepszą wizytówką.

Biznesowa elegancja

Właśnie z myślą o takich mężczyznach powstały oprawki marki Julius. Na spotkaniach biznesowych ważne jest, aby wyraźnie zaznaczyć swoją pozycję, pokazać charyzmę i wzbudzić szacunek innych. Nie mniej ważne są powaga, pewność siebie i poczucie kontroli nad sytuacją. A nic tak nie zapewnia tych wszystkich elementów jak odpowiedni wygląd. Dlatego też w takich sytuacjach doskonale sprawdzą się dobrze dobrane okulary. Najlepsze będą te marki Julius – klasyczne, o prostokątnym kształcie, w stonowanych, ale mocnych i wyrazistych kolorach. Dodadzą one mężczyźnie nie tylko profesjonalizmu, ale także uwydatnią jego prestiż.

Zamiłowanie do technologii

Jednak biznesowy dress code wcale nie musi oznaczać sztywnych reguł, opierających się wyłącznie na profesjonalizmie i niewspółgrających z nowoczesnością. Jej niezaprzeczalnym wyrazem, a także obiektem zainteresowań większości mężczyzn są wszelkie nowinki technologiczne i idące z nimi w parze gadżety. Doskonale wiedzą o tym projektanci marki Julius, którym udało się połączyć wspomniane wcześniej elegancję i profesjonalizm z nowoczesnym designem. To właśnie te cechy sprawiają, że oprawki te idealnie korespondować będą ze wszystkimi sprzętami używanymi przez mężczyzn. A same okulary staną się jednym z ich gadżetów.

Miejski szyk

Dzięki temu, że oprawki marki Julius wykonane są z najwyższej jakości materiałów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby po zakończonej pracy, spotkaniu czy występie na konferencji w dalszym ciągu z nich korzystać. Co więcej – powinno się to robić! Ich nowatorski wygląd będzie odpowiedni nie tylko do biura, ale również idealnie wpasuje się w miejskie środowisko, zapewniając każdemu mężczyźnie inteligentny, ale przede wszystkim atrakcyjny wygląd, któremu trudno będzie się oprzeć.

Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by mężczyźni w każdej sytuacji wyglądali modnie, czuli się pewnie i wzbudzali uznanie innych.

Chmura tagów

okulary julius okulary

Okulary marki Julius to oprawki klasyczne, o prostokątnym kształcie, w stonowanych, ale mocnych i wyrazistych kolorach. Dodadzą one mężczyźnie nie tylko profesjonalizmu, ale także uwydatnią jego prestiż.