Kategoria Kolekcja 2015
Opublikowano 2015-05-08

Jeszcze nie tak dawno temu noszenie okularów było przykrym, często nieprzyjemnym obowiązkiem. Jedynym plusem wynikającym z ich użytkowania był fakt, że poprawiały wzrok. Ale nikt nie zastanawiał się nad tym, czy są wygodne. Nie przywiązywano też dużej wagi do wyglądu oprawek, które rzadko w jakikolwiek sposób się od siebie różniły lub dodawały uroku, co mogło być istotne zwłaszcza dla kobiet. Dziś, dzięki marce Sensaya dostępnej w salonach Vision Express, jest zupełnie inaczej.

Naturalnie okulary w dalszym ciągu spełniają ich najważniejszą funkcję, jaką jest korygowanie wad wzroku (choć i tu pojawiły się zmiany, bowiem coraz popularniejsze staje się noszenie tzw. zerówek). Ale ich użytkowanie przestało sprawiać dyskomfort. Ponadto marka Sensaya oferuje tak duży wybór oprawek, że z całą pewnością każda kobieta będzie mogła znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Coś, co będzie ładnym i oryginalnym dodatkiem do stroju, jego idealnym uzupełnieniem, a także podkreśleniem osobowości właścicielki.

Wyjątkowość i urok

O ile mówi się, że kobiety bywają zmienne, to jedna rzecz w ich przypadku z całą pewnością zawsze pozostaje taka sama. Każda kobieta, niezależnie od sytuacji, pragnie wyglądać i czuć się dobrze. Chce być kobieca i pewna siebie. Chce, żeby właśnie w taki sposób odbierali ją inni. A co może dać jej najwięcej takiej kobiecości i pewności, jeśli nie świadomość tego, że wygląda wyjątkowo? Oczywiście kogoś może dziwić połączenie wyjątkowości i oprawek okularów, które teoretycznie nie są niczym nadzwyczajnym. Ale jeśli to właśnie one mogą być tym małym elementem dodającym kobiecie uroku, to dlaczego miałaby z nich nie skorzystać? I dlaczego jej tego nie ułatwić?

Zmysłowa elegancja

Dokładnie taka myśl przyświecała marce Sensaya, projektującej oprawki dedykowane właśnie kobietom. Kobietom dojrzałym, niezależnym. Kobietom pragnącym podkreślić swoją kobiecość i zachwycać, być w centrum uwagi. Kobietom, które chcą być modne i nowoczesne, a jednocześnie eleganckie, pełne wdzięku i klasy. Ale także kobietom odważnym, asertywnym i pewnym siebie.

Inspiracją do ich stworzenia były ikony stylu oraz kobieca sztuka uwodzenia. Dlatego też marka Sensaya postawiła na bardzo kobiece akcenty, takie jak elementy biżuteryjne czy kamienie szlachetne. Nie brakuje również złoceń i bardzo kuszącego motywu koronki. A to wszystko na tle zmysłowych i wyrazistych ciemnych barw pełnych blasku. Nie bez znaczenia pozostaje również delikatnie zakrzywiony koci kształt oprawek, co dodaje im wyrafinowania i powabu.

Tak właśnie powstały, wykonane z wysokiej jakości elementów, oprawki Sensaya w klimacie retro glamour, idealne zarówno na co dzień, jak i na ważne spotkania, wieczorne wyjścia czy specjalne okazje. Oprawki, które za każdym razem przyciągną wzrok innych, zachwycą, doskonale podkreślą naturalne piękno i dodadzą seksapilu. Oprawki, które spełnią wysokie oczekiwania kobiet, niezależnie od tego, czy noszone będą z konieczności, czy z chęci wykorzystania ich jako ciekawego dodatku do stylizacji.

Chmura tagów

okulary sensaya okulary

Sensaya to oprawki dedykowane kobietom, wykonane z wysokiej jakości elementów. Oprawki, które spełnią wysokie oczekiwania kobiet, niezależnie od tego, czy noszone będą z konieczności, czy z chęci wykorzystania ich jako ciekawego dodatku do stylizacji.